Фаховий коледж НУ «ОЮА» сприяє практичному засвоєнню знань

Фаховий коледж НУ «ОЮА» сприяє практичному засвоєнню знань, отриманих здобувачами освіти, зокрема ознайомлення із роботою судів. Вкотре з інформативно-навчальною програмою студентів коледжу зустрів Одеський окружний адміністративний суд. Керівник апарату суду Пасічник Ольга Юріївна провела екскурсію приміщеннями суду та ознайомила з роботою суду, судів та працівників апарату суду та судовими засіданнями з використанням відеоконференцзв’язку.

В ході зустрічі студенти мали можливість поспілкуватись безпосередньо з головою суду Радчуком Анатолієм Анатолійовичем щодо організації судового засідання та вимог до сторін під час слухання справи. Дякуємо голові суду Радчуку Анатолію Анатолійовичу та керівнику апарату Пасічник Ользі Юріївні за підвищення системи правової освіти молоді та розвиток практико-орієнтовного діалогу зі студентами юристами.