Візит до Одеського окружного адміністративного суду

Цікавим досвідом для студентів фахового коледжу НУ «ОЮА» вже з 1 курсу стало відвідування судових засідань. 17 жовтня студенти фахового коледжу НУ «ОЮА» завітали до Одеського окружного адміністративного суду.

Студенти мали можливість ознайомитися зі структурою суду, побувати в канцелярії та дізнатися особливості діяльності цього відділу, бути присутніми на засіданні та поспілкуватись з суддями. Такі зустрічі зі студентами проводяться щорічно з метою ознайомлення із роботою суду вцілому.

Щиро дякуємо Голові Одеського окружного адміністративного суду Радчуку Анатолію Анатолійовичу, судді — Аракелян Марії Мінасівні та заступнику керівника апарату — Мазур Світлані Олександрівні за професійне спрямування студентської молоді та проведену зустріч 💙⚖️