ВСТУПНИКУ

 

Юридичний фаховий колледж Національного університету «Одеська юридична академія» проводить набір випускників  9-11-х класів та випускників професійно-технічних училищ.

Відповідно до Правил прийому до коледжу НУ «ОЮА» для вступу до Юридичного фахового колледжу Національного університету «Одеська юридична академія» необхідно подати наступні документи:

 1. Копія документа, що посвідчує особу;
 2. Копія довідки про реєстрацію місця проживання;
 3. Копія індивідуального податкового номеру;
 4. Копія військового квитка або посвідчення про приписку – для юнаків яким на момент подачі документів виповнилось 16 років;
 5. Копія або оригінал документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього:
  • свідоцтва про базову середню освіту та додатка (для випускників 9-х класів);
  • свідоцтва про повну загальну середню освіту та додатка, та сертифікату ЗНО (НМТ) (для випускників 11- класів);
  • диплому кваліфікованого робітника (для випускників профтехучилищ).
 6. Шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
 7. Копія паспорта та коду одного з батьків.

Випускники 9-х класів подають заяву на участь у конкурсному відборі в електронній формі. Прийом заяв для вступників на основі свідоцтва про базову  середню освіту ( 9 класів) розпочнеться 30  червня 2023 і триватиме до 13 липня 2023 року.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі базової середньої освіти вступають для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, зараховуються результати розгляду мотиваційних листів.

Рейтинговий список вступників на основі 9 класів оприлюднюватиметься не пізніше 26 липня.

Вступники на базі 11-ти класів приймаються на 1-й курс зі скороченим терміном навчання за їх вибором без ЗНО за мотиваційним листом .

Вступники на основі 11-ти класів зможуть реєструвати електронні кабінети та завантажувати в них документи з 3 липня, а подавати заяви – з 10 липня. Подача заяв  заяв триватиме до 9 серпня.

Рейтингові списки оприлюднюватимуться не пізніше 12 серпня 2023 року.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра, зараховуються результати розгляду мотиваційних листів.

Прийом заяв розпочнеться 10 липня і триватиме до 9 серпня 2023 року.

Рейтинговий список вступників на основі ОКР «Кваліфікований робітник» оприлюднюватиметься не пізніше 12 серпня 2023 року.

 

Телефон для довідок: (097)-141-17-24