Урочиста зустріч із першокурсниками

2 серпня 2023 року відбулась урочиста зустріч із першокурсниками Фахового коледжу НУ «ОЮА» та їх батьками.

Понад 350 випускників 9-х класів виявили бажання навчатися у Фаховому коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальностями «Право», «Журналістика», «Менеджмент», «Інженерія програмного забезпечення» і «Компʼютерні науки».
Від імені Президента НУ «ОЮА», академіка Ківалова Сергія Васильовича, директор Фахового коледжу, доцент Мельник Олександр Володимирович та відповідальний секретар Приймальної комісії Павзюк Анатолій Анатолійович привітали першокурсників із правильним вибором одного з кращих закладів освіти України. Фаховий коледж НУ «ОЮА» має чудову матеріально-технічну базу та професорсько-викладацький склад. Студенти коледжу отримують якісну освіту навчаються як в безпечному аудиторному, так і дистанційному режимі.

Також, звертаємо увагу, що прийом документів до Фахового коледжу продовжено до 30 серпня.
Приймальна комісія: м. Одеса, вул. Академічна,2.
(097) 141 17 24.

Фаховий коледж НУ «ОЮА» — шлях до зірок починається тут!