Фаховий коледж НУ «ОЮА» — шлях до зірок після 9 та 11 класу починається саме тут!

Вступ БЕЗ ІСПИТІВ, НМТ/ЗНО
За МОТИВАЦІЙНИМ ЛИСТОМ
Не проґав свій шанс стати студентом найкращого коледжу за затребуваними спеціальностями
081 «Право»
061 «Журналістика
073 «Менеджмент»
121 «Інженерія програмного забезпечення»
122 «Компʼютерні науки»

Приходь в Приймальну комісію, яка відкриває свої двері ЩОДНЯ з 9:00 до 18:00 за адресою: м.Одеса, вул.Академічна, 2 (Головний корпус НУ «ОЮА») та візьми з собою:

1)Свідоцтво про базову (повну) загальну середню освіту та додаток до нього.
2)Мотиваційний лист.
3)Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду вступника.
4)Довідка про місце реєстрації/перебування вступника (довідка внутрішньо переміщених осіб).
5)Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків вступника.
6) 6 фотокарток 3х4 см.
7)Для юнаків, яким на момент подачі документів виповнилось 16 років — копія приписного свідоцтва або військового білету.

!!!Вступ на базі 9 класів — з 30 червня по 13 липня/ Вступ на базі 11 класів — з 10 липня по 9 серпня!!!
За детальною інформацією звертайтесь:
097 141 17 24 (Олександр Петрович Демченко — заступник секретаря Приймальноі комісії НУ «ОЮА»)

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!