Не склав НМТ?

Не склав НМТ? Не вистачає балів для вступу? Не хвилюйся! У Фаховому коледжі НУ «ОЮА» НАРЕШТІ ПОЧАВСЯ прийом документів на вступ після 11 класу!!!

БЕЗ НМТ/ЗНО, ІСПИТІВ! За результатами мотиваційного листа
Затребувані спеціальності: 081 «Право» (денна/заочна форми навчання) та 121 «Інженерія програмного забезпечення» (денна)
-вступ одразу на 2 курс
-навчання за скороченим терміном
-подальше навчання на старших курсах НУ «ОЮА»

Не вагайся! Приходь з 3 липня по 9 серпня в Приймальну комісію, яка працює ЩОДНЯ з 9:00 до 18:00 за адресою: м.Одеса, вул.Академічна, 2 (Головний корпус НУ «ОЮА», 1-й поверх) з пакетом документів:
1)Свідоцтво про базову (повну) загальну середню освіту та додаток до нього.
2)Мотиваційний лист.
3)Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду вступника.
4)Довідка про місце реєстрації/перебування вступника (довідка внутрішньо переміщених осіб).
5)Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків вступника.
6)6 фотокарток 3х4 см.
7)Для юнаків, яким на момент подачі документів виповнилось 16 років — копія приписного свідоцтва або військового білету
-та ставай студентом найкращого коледжу!

Виникли питання? 097 141 17 24 (заступник секретаря Приймальноі комісії — Олександр Петрович Демченко)