Ми допоможемо

Шановні випускники 9-х класів! Чекаємо всіх охочих створити електронний кабінет разом з нами з 26 червня в Приймальній комісії НУ «ОЮА» з 9:00 до 18:00 години.
З 30 червня починається подача документів до Фахового коледжу НУ «ОЮА» та завантаження до електронного кабінету тексту мотиваційного листа.
Приймальна комісія чекає на Вас з документами з 30 червня по 13 липня без вихідних з 9:00 до 18:00 години за адресою:
м. Одеса, вул.Академічна,2 (1 поверх головного корпусу НУ «ОЮА»).

Ми допоможемо:
1. Створити, хто ще не встиг, електронний кабінет.
2. Завантажити мотиваційний лист до електронного кабінету.
3. Подати заявку через електронний кабінет (надамо також відеоінструкцію як подати заявку тим, хто за кордоном).
4. Ознайомимо з договорами про надання освітніх послуг.
5. Заповнити анкету вступника та довідку для ведення військового обліку (для юнаків).
6. Сформуємо особову справу вступника.
7. Проведемо для всіх охочих екскурсію по коледжу та НУ «ОЮА».
Фаховий коледж НУ «ОЮА» — разом з тобою на шляху до зірок!
Реєстрація електронних кабінетів випускників 11-х класів з 3 липня, подача документів з 10 липня по 9 серпня.

За детальною інформацією звертайтесь: (097) 141 17 24 (Олександр Петрович Демченко — заступник секретаря Приймальноі комісії НУ «ОЮА»)