Вступнику

1. Завершив 9 класів, отримав свідоцтво про базову середню освіту та плануєш реалізувати своє професійне майбутнє — Фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» розпочинає з 23 червня консультаційну допомогу по створенню електронних кабінетів вступника:

1. Відеоінструктаж «Створення електронного кабінету вдома».
2. З 23 червня до завершення подачі документів (9 клас до 13 липня; 11 клас до 9 серпня) в Приймальній комісії допоможемо всім, хто виявить бажання створити електронний кабінет разом з нами.
3. Консультування по телефону щодо створення електронного кабінету — (097) 141 17 24 (Олександр Петрович Демченко — заступник секретаря Приймальної комісії).
Приймальна комісія — м.Одеса, вул. Академічна,2 (1 поверх головного корпусу НУ «ОЮА»)

• Почни свій шлях до зірок з Фаховим коледжем НУ «ОЮА» , створивши вже з 23 червня електронний кабінет вступника!