День відкритих дверей в НУ «ОЮА»

Вітаємо ,шановні 9-11 класники!?? Фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує вас на День відкритих дверей в НУ «ОЮА»?? ?️19.11.2022, ⌚️12:00 ?Академічна 2 , актова зала День відкритих дверей — чудова можливість познайомитись з керівництвом, студентами та дізнатись багато цікавої інформації!!! Після урочистої зустрічі з керівнцитвом НУ «ОЮА» в аудиторї №1 відбудеться зустріч з адміністрацією коледжу, де ви зможете більш детально дізнатись про переваги навчання в Фаховому коледжі⚖️, умови вступу?, ми розповімо про наші спеціальності!? та дамо відповіді на Ваші запитання ? 081 «Право» 061 «Журналістика» 121 «Інженерія програмного забезпечення» 122 «Комп’ютерні науки» 073 «Менеджмент» Чому саме Фаховий коледж? Бо :Фаховий коледж НУ «ОЮА»- це успішні випускники! Фаховий коледж НУ «ОЮА» -це комфортні умови навчання! Фаховий коледж НУ «ОЮА» — це організоване студентське дозвілля! Стань абітурієнтом найкращого коледжу країни❤️?? За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: +380 (97) 141 17 24 З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами? Фаховий коледж НУ «ОЮА» — твій шлях до зірок починається тут ?