17 червня у Фаховому коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» відбулось нагородження переможців обласних та всеукраїнських конкурсів.
Директор коледжу, доцент Олександр Володимирович Мельник привітав студентів, їх керівників та вручив заслужені нагороди переможцям:

— команда коледжу у складі студенток 3 курсу Кобилянської Ольги та Котович Дарʼї під керівництвом к.ю.н., доцента Рязанова Михайла Юрійовича — Сертифікат Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Одеської області на Міжвузівській науково-практичній конференції студентської молоді за темою «Я — громадянин»

— команда коледжу у складі Півторак Анастасії та Шарко Світлани під керівництвом заступника директора, к.і.н., спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста Демченка Олександра Петровича — Сертифікат Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Одеської області за І індивідуальне та ІІ командне місце в історичному батлі «Доба козаччини в історії України (1569-1775 рр.)»
— команда коледжу у складі студентів і курсу Овсіпян Карини та Козяйкіної Ксенії під керівництвом викладача вищої категорії Маде Леоніда Борисовича — Грамоти Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Одеської області за ІІІ місце в квесті «Цікава фізика».

Бажаємо нових звершеннь, не зупинятися на досягнутому, рухатися лише вперед, бути натхненними.Фаховий коледж НУ «ОЮА» — шлях до зірок починається тут!