День відкритих дверей та насичена онлайн-аудиторія

Черговий інформативний День відкритих дверей та насичена онлайн-аудиторія вступників до Фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»!!! 27 січня від імені керівництва НУ «ОЮА» директор коледжу, доцент Олександр Володимирович Мельник привітав майбутніх вступників та розповів, чому саме Фаховий коледж НУ «ОЮА» є одним із перших та основних пріоритетів випускників 9-11-х класів та лідер вступних кампаній. Вступники детально дізнались про спеціальності коледжу:

081 «Право»,

262 «Правоохоронна діяльність», 061 «Журналістика»,

073 «Менеджмент»,

075 «Маркетинг»,

121 «Інженерія програмного забезпечення»,

122 «Компʼютерні науки»,

125 «Кібербезпека та захист інформації».

Ознайомились з особливостями вступу без ЗНО/НМТ та іспитів за мотиваційним листом. У форматі «запитання-відповідь» наші майбутні студенти дізнались від студентського самоврядування про переваги стати студентом Фахового коледжу НУ «ОЮА», шлях від першокурсника до кваліфікованого випускника, практичну та теоретичну підготовку, умови проживання в гуртожитку, культурно-спортивне різноманіття і т.д. Дякуємо всім, хто сьогодні завітав на День відкритих дверей та чекатимемо на вас у Приймальній комісії НУ «ОЮА»!

Фаховий коледж НУ «ОЮА» — шлях до зірок починається тут! Адреса: м. Одеса, вул. Академічна,7Б тел. (097) 141 17 24