Південно-західний апеляційний господарський суд

Студенти 1 курсу Юридичний фаховий коледж ознайомились із особливостями роботи суду ⚖️
Учнів привітали суддя-спікер, член Ради суддів України Галина Діброва та керівник апарату суду Анна Павлевська.
Під час зустрічі була невеличка екскурсія приміщенням та дружнє спілкування, у процесі якого керівник апарату суду розповіла у теоретичній формі про особливості господарського судочинства, про рух апеляційних скарг від моменту їх надходження та реєстрації до безпосереднього розгляду у судовому засіданні.
Галина Діброва розповіла гостям про важливість суддівської професії, про особливості роботи суддів та що потрібно для того, аби стати суддею.
Студенти відвідали два судових засідання, наочно побачили, як відбувається судовий процес та на практиці отримали базові знання про справи господарської юрисдикції та процесуальний статус сторін в господарському процесі.
Ми впевнені, що такі заходи заохочують юних правників до здобуття знань та стимулюють до навчання, тому з нетерпінням чекаємо нових зустрічей.