Фаховий коледж – ЧЕМПІОНИ!!!

Фаховий коледж – ЧЕМПІОНИ!!!??

Команда Фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» продемонструвала цікаве спортивне видовище під час турніру НУ «ОЮА» з баскетболу серед юнаків ⛹?‍♂️??.

Змагаючись за перемогу наші студенти провели насичені, цікаві поєдинки, швидкі результативні комбінації та майстерне виконання кидків у кошик, обігравши факультети: Цивільної та господарської юстиції 21:0; Судового та міжнародного права 19:3; Прокуратури та слідства 16:4; «Об`єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг» 21:6. В фіналі поборолися з Факультетом адвокатури та антикорупційної діяльності з рахунком 19:12 та здобули впевнену перемогу!????

Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних успіхів! Фаховий коледж НУ «ОЮА» — шлях до зірок починається тут!!!?