День відкритих дверей

11 березня Національний університет «Одеська юридична академія» гостинно відкрив свої двері майбутнім абітурієнтам. З вітальним словом до присутніх звернувся Президент НУ «ОЮА» Сергій Васильович Ківалов.

Після знайомства з керівництвом Університету відбулась зустріч випускників 9-х та 11-х класів з директором Фахового коледжу — доцентом Олександром Володимировичем Мельником. Абітурієнти дізналися переваги навчання саме у Фаховому коледжі Національного університету «Одеська юридична академія», про наші спеціальності:

081 «Право»,

061 «Журналістика»,

073 «Менеджмент»,

121 «Інженерія програмного забезпечення»,

122 «Комп’ютерні науки».

Особливості умов вступу в 2023 році, здійснення навчального процесу, організацію активного дозвілля студентів та професійні перспективи. Гостинно запрошуємо всіх охочих, хто цієї суботи не зміг потрапити на зустріч, на наступні наші профорієнтаційні заходи, а також особисто відвідати Фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» та отримати консультацію з актуальних питань вступної кампанії 2023.

Адреса: м. Одеса, вул. Академічна,7Б, кабінет 2,4. Телефон для консультацій: (097)141-17-24

Ми завжди відкриті для Вас!!!