Запрошуємо випускників 11-х класів

Юридичний фаховий коледж запрошує випускників 11-х класів реалізувати свій шанс на здобуття фахової європейської юридичної освіти! Вступ для випускників 11-х класів та зарахування на 2 курс Юридичного фахового коледжу без ЗНО/НМТ, вступних іспитів та індивідуальних усних співбесід!!!

?Денна та заочна форма навчання.

?Практична підготовка, як в державних (прокуратура, суди, поліція, органи місцевого самоврядування і т.д.) так і в приватних установах.

?Навчання за скороченим терміном та подальший вступ на старші курси НУ «ОЮА» за вступними перевагами диплому «Фахового молодшого бакалавру» 081 «Право» європейського зразка.

?Якісне студентське дозвілля та широкі можливості для творчої самореалізації.

?Сучасна матерільно-технічна база та забезпечення комфортним гуртожитком. Юридичний фаховий коледж — почни свій шлях до зірок тут!✨