«Happy Halloween!» – вітають одне одного американські підлітки тридцять першого жовтня. І справді, свято Хеллоуіну прийшло до нас із далекої Америки. Воно зародилося як дань померлим предкам. Вночі на канун Дня Всіх Святих за легендою з-під землі виходили найстрашніші чудовиська, які тільки і бажали людського страху і смерті. Тоді люди почали самі маскуватися під потвор, щоб сховатися від них.

У нас в коледжі також є особливі традиції у цей день. Наприклад, це конкурс-дефіле на кращий костюм. Учні першого курсу мають змогу продемонструвати всім глядачам свою справжню схожість з потворами. Щоб пройти у півфінал, учасники мають продефілювати перед глядачами, показавши свого персонажа, півфіналістам (10 з усіх) доведеться вигадати оригінальну точку, щоб довести, що вони заслуговують на місце в фіналі, а фіналісти (5 чоловік) мають зімпровізувати під музику і показати себе справжніми переможцями. Щасливці отримали квитки на «міс коледж» і внутрішнє задоволення. Адже найголовніше – донести атмосферу справжнього свята!