19 жовтня у нашому коледжі відбудеться щорічний захід під назвою «Юршефт». У цей день студенти доводять, що вони не тільки розумні, а й мають багато захоплень. Суть заходу – кожна група готує страви, які представляють обрану їми країну. Отже, це можливість продемонструвати не тільки кулінарні навички, а й чудове знання культур країн!

Країни розподіляють по групах жеребкуванням. У цьому році перший курс представляє грузинську, американську, російську, австрійську і японську кухні, другий – французьку, китайську, українську, тайську, білоруську і грецьку, а третій – мексиканську, італійську, ірландську, іспанську та індійську відповідно. І в наших талановитих студентів точно вийде представити отримані країни на високому рівні!