21 квітня юридичний коледж НУ «ОЮА» широко відкрив свої двері перед абітурієнтами. Цього дня учні 9-11-х класів та їх батьки мали можливість поспілкуватися не лише з адміністрацією, викладачами і співробітниками деканату, а також із самими студентами. Перед гостями коледжу виступили директор юридичного коледжу С.В.Стародубов, заступник директора з навчальної роботи Т.М.Перевєрзєва, заступник директора з виховної роботи, заступник секретаря приймальної комісії О.П.Демченко, заступник голови студентської ради Є.Л.Стріженюк. На заході було продемонстровано відеоролики про коледж і сюжети зі студентського життя. Для гостей було проведено екскурсію навчальним корпусом коледжу, під час якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою, умовами навчання. Студрада коледжу підготувала концертну програму — виконання популярних пісень студентками Дерев’янко Владиславою та Кандибкою Дар’єю, гра на скрипці в живу у виконанні Степанової Вероніки. Позитивні відгуки, які залишали гості вселяють надію, що вони вже зробили свій вибір навчального закладу, і в 2018 році увіллються в дружню студентську сім’ю, ставши студентами юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».