26.01.2018 р. у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» із робочим візитом завітали представники Програми USAID та міжнародний експерт з альтернативного вирішення спорів. Студенти юридичного коледжу виявили бажання відвідати лекцію Шенон Салтер — Уповноважену Коміссії з фінансових установ, віце-президента Ради Адміністративних трибуналів Британської Колумбії, члена правління Канадського інституту правової інформації (CanLll) на тему: «Знайомство із Судом з вирішення цивільних спорів» Introduction to the Civil Resolution Tribunal (CRT). Завдяки науковим зв‘язкам НУ «ОЮА», студенти юридичного коледжу мають можливість отримувати досвід від  міжнародних експертів та вдосконалювати на європейському рівні своі професійні знання та навички.