У наш час вищі навчальні заклади бажають забезпечити всі сфери життя кваліфікованими фахівцями. Це ж стосується і фахівців, що володіють хорошою базою знань у правовій сфері, і в зв’язку з цим 3 грудня була проведена інтелектуальна гра брейн-ринг. Ось уже котрий рік наш коледж підтримує цю практику, і цей не виняток.
4 команди по 6 чоловік, змагаючись між собою, відповідали на питання зі сфери екологічного права. Гра проходила в кілька етапів, однак найбільш захоплюючим завжди був, є і буде останній-Битва капітанів, де найерудованіші хлопці лицем до лиця борються за першість. Кожен учасник показав себе гідно, команди йшли ніс до носа, і все ж переможців багато бути не може, тому підсумки:
1 місце-команда 22 групи ,, Полум’я »
2 місце-команда 24 групи ,, Ліга крутих»
3 місце-команда 21 групи ,, Беладонна »
4 місце-команда 23 групи ,, Грінпіс »
Організаторами брейн-рингу були асистент кафедри земельного, аграрного та екологічного права-Заверюха Марина Михайлівна спільно зі студентським самоврядуванням коледжу.
Журі:
Переверзєва Тетяна Михайлівна-заступник директора з навчальної роботи;
Платонова Євгенія Олегівна-доцент кафедри земельного, аграрного та екологічного права.
Проведення подібних заходів є надзвичайно важливим, особливо для нас, оскільки навчання такої складної дисципліни, як право, забирає досить багато сил. А в такі моменти ми також отримуємо знання, але вже в зовсім іншій обстановці. Кожен тут знайде щось своє. Для учасника це шанс показати все, чого він так старанно вчився, а викладач бачить результат своєї роботи, своєї праці, що не витраченого марно. А найголовніше-це безцінний досвід, який ми отримуємо, застосовуючи свої знання.

[Best_Wordpress_Gallery id=»25″ gal_title=»ринг екологія»]