Україна багата історичними пам’ятками та красивими містами, такими як Київ, Одеса, Львів, Ужгород, Кам`янець-Подільський, Черкаси та іншими.

Студенти юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» з 17 листопада 2017 року по 20 листопада 2017 року відвідали місто Львів, познайомилися з культурою, архітектурою та традиціями цього історичного міста. Саме в цьому місті зберігся дух минулого і сьогодення теперішнього часу.

Наші студенти мали можливість прогулятися по львівській брущатці, побачити у центрі міста Оперний театр (зображений на українських двадцяти гривнях), а також відвідати міські кав’ярні та скоштувати каву чи ароматний гарячий шоколад. Піднятись на Ратушу і побачити центр міста з висоти – це незабутні враження.

Цікавим було і те, що на площі Ринок розташований головний міський годинник, львів’яни вже понад шістсот років, аби орієнтуватися в часі дивляться в цьому напрямку.

Прогулянки по вуличкам вірмен, євреїв, поляків, росіян, українців – усіх тих, хто творив історію міста залишили для студентів враження відчуття смаку і шарм часів середньовіччя.

Відвідування музею народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай) під відкритим небом відкрило для студентів можливість познайомитися з карпатським полонинським господарством, лісозаготівельним промислом (пам’ятки дерев’яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України, що сформувались наприкінці ХІХ – почату ХХ століття). Особливою окрасою та гордістю Музею є його храми. Саме в цьому музеї проводяться фольклорні ярмарки, фестивалі народної музики, концерти народних колективів.

Студенти юридичного коледжу залишилися зачарованими неповторною атмосферою легендарного міста Львів.