Без рубрикиСвяткові заходи

День відкритих дверей

День відкритих дверей у юридичному коледжі – справжнє свято. Студенти, викладачі, керівництво – всі з нетерпінням чекають цієї події. Найважливіше завдання – показати, що наш коледж і справді найкращий підрозділ Національного університету «Одеська юридична академія».

Від абітурієнтів нам нічого приховувати – ми розказуємо все відкрито й щиро. Шостого квітня кожен з наших гостей мав можливість побачити на власні очі, який наш коледж є, яким його бачимо ми всі, пройти тими дверима, через які ми кожного ранку проходимо в очікуванні нового плідного дня. Крїм того, були відкриті нові спеціальності: «психологія», «інженерія програмного забезпечення», «Журналістика». Ми показали всю нашу відданість і нашу любов до рідного коледжу – щоб її відчув кожен з вас і полюбив його так палко, як любимо його ми, бо найкраща прикраса коледжу – щасливі обличчя студентів. Щиро бажаємо вам успіхів!