Без рубрикиСвяткові заходи

День відкритих дверей у НУ»ОЮА»

?Ласкаво просимо на День відкритих дверей в Національний університет «Одеська юридична академія»!?

?16 лютого 2019 року Національний університет «Одеська юридична академія» знову відчинить свої двері перед школярами та їх батьками.

?Вступ до університету — це дуже відповідальний крок, адже саме в цей момент відбувається вибір не тільки місця навчання, а й своєї майбутньої професії, свого майбутнього життєвого шляху.

День відкритих дверей дозволить Вам:

✔️дізнатися про деталі вступу та навчання;
✔️познайомитися з керівництвом і професорсько-викладацьким складом НУ «ОЮА»;
✔️побачити презентації факультетів та інститутів; ✔️задати питання про НУ «ОЮА», які вас цікавлять;
✔️оцінити достоїнства матеріально-технічної бази;
✔️отримати відомості про актуальні освітні програми, що реалізуються в університеті;
✔️ознайомитися зі спеціалізованою аудиторією автоматизованого робочого місця слідчого, детектива і процесуального керівника (прокурора);
✔️ознайомитися з навчальним стрілецьким тиром НУ «ОЮА»
✔️відвідати Музей рідкісної книги, Наукової бібліотеки, Музей зброї, зал судових засідань, Центр тестування на поліграфі, сучасний IT-центр, Центр кібербезпеки і інформаційних технологій.

День відкритих дверей відбудеться
?16 лютого об 11:00
?за адресою: м Одеса, вул. Академічна, 2, актова зала (2-й поверх).

☎️За додатковою інформацією звертайтеся до приймальної комісії університету за телефоном: (048) 719-88-00, або електронною поштою: press@onua.edu.ua.

?Також всі подробиці на офіційному сайті університету http://onua.edu.ua