Юршефт

Сьогодні наступив довгоочікуваний день – проведення «Юршефту». Наш особливий ярмарок сподобався всім: і учням, і викладачам, і гостям нашого коледжу — майбутнім абітурієнтам зі шкіл.

Крім саме кулінарії, студенти підготували невелику концертну програму, що додавало неповторної атмосфери заходу. Також у бажанні перемогти вони показали дива креативності. Хтось намалював плакати, хтось продемонстрував свою красномовність, а хтось взагалі співав пісні. Кожна група старанно підготувалася і гідно представила свою країну.

Анонс «Юршефта»

19 жовтня у нашому коледжі відбудеться щорічний захід під назвою «Юршефт». У цей день студенти доводять, що вони не тільки розумні, а й мають багато захоплень. Суть заходу – кожна група готує страви, які представляють обрану їми країну. Отже, це можливість продемонструвати не тільки кулінарні навички, а й чудове знання культур країн!

Країни розподіляють по групах жеребкуванням. У цьому році перший курс представляє грузинську, американську, російську, австрійську і японську кухні, другий – французьку, китайську, українську, тайську, білоруську і грецьку, а третій – мексиканську, італійську, ірландську, іспанську та індійську відповідно. І в наших талановитих студентів точно вийде представити отримані країни на високому рівні!

Козацькі розваги

Сьогодні, 12 жовтня, в нашому коледжі пройшли «Козацькі розваги» серед студентів першого курсу. Хлопці змогли показати себе справжніми козаками – міцними, сильними, витривалими, а дівчата довели, що наші українські жінки, точно, найкращі!

Серед змагань були і естафети, і марафони, і підтягування, і перетягування каната – де тільки вони не відзначились! Але переможець лише один, і це – група №13. Друге місце зайняла 12-та, а бронзу отримала п‘ятнадцята група. Але насправді студенти перемогли не одне одного, вони перемогли самих себе. І ця перемога не в грамотах і не в медалях. Ця перемога – в дружності, дисципліні і стараннях кожного із студентів. Отже, з перемогою всіх!

День Юриста

Юридичний коледж, виправдовуючи свою назву, має аж два празника: окрім Дня Вчителя, є 8 жовтня — День Юриста. В цьому році обидва будуть святкуватися в п’ятницю в Юридичній Академії, разом з підготовленим студентами виступом. Цей день — спільне свято для всіх, і дорослих правників, і нас, студентів, тих, хто тільки намагається рівнятись на своїх наставників. І воно допомагає нам по-справжньому відчути, задля чого ми прийшли саме у юридичний коледж вчитися, відчути той духовний зв’язок із своїм покликанням, майбутньою професією.

Від всього нашого коледжу ми щиро вітаємо всіх юристів, наших майбутніх колег,  з професійним святом. Хай вам щастить не тільки на роботі, але й усюди! З Днем Юриста!

Святкування Дня вчителя

У першу неділю жовтня (у цьому році це — сьоме) вся Україна традиційно святкує День Вчителя. Щоправда, власне в учбових закладах святкування відбувається заздалегідь, у робочий день — п’ятницю. Таким чином, студенти матимуть можливість поздоровити викладачів.

Деінде у цей день учні приміряють на себе ролі дорослих, розподіляючи між собою предмети та класи. День самоврядування — найкраща можливість для дітей зрозуміти тяжкість роботи вчителів і можливо, нарешті присумирніти — хоча б на тиждень-два. Інші обмежуються скороченим днем. Ми, студенти ЮК, цінуємо наших вчителів, і любимо їх за знання, які вони нам несуть. Дякуємо вас! Зі святом!