День відкритих дверей

Сьогодні в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся День відкритих дверей. Вступники до юридичного коледжу та їх батьки зустрілись з керівництвом університету та коледжу та більше дізнались про умови вступу та життя коледжу.

УВАГА! Шановні старшокласники та батьки!

 

17 березня 2018 року запрошуємо Вас на День відкритих дверей у Національному університеті «Одеська юридична академія» за адресою: м.Одеса, вул. Академічна, 2.

На Дні відкритих дверей у Вас з’явиться можливість:

— дізнатися про деталі вступу та навчання;
— побачити презентацію факультетів та інститутів;
— задати питання про НУ «ОЮА», що вас цікавлять;
— оцінити переваги матеріально-технічної бази Університету;
— отримати відомості про актуальні освітні програми, що реалізуються в Університеті;
— ознайомитися зі спеціалізованою аудиторією автоматизованого робочого місця слідчого, детектива і процесуального керівника (прокурора);
— ознайомитися з навчальним стрілецьким тиром НУ «ОЮА»
— відвідати Музей рідкісної книги, Наукову бібліотеку, Музей зброї, зал судових засідань.

День відкритих дверей у Національному університеті «Одеська юридична академія» — найкращий спосіб швидко та правильно зробити вибір вищого навчального закладу!

За додатковою інформацією звертатися:

• за телефоном — (048) 719-88-00 або
• за електронною поштою — press@onua.edu.ua

 

 

 

 

 

З 8 березня!

Ми щиро вітаємо чарівну половину людства з найяскравішим і світлим весняним святом — днем 8 Березня!!! Природа наділила Вас неповторною красою та невичерпною енергією, душевною ніжністю, мудрістю й надзвичайним терпінням. Бажаємо Вам досягати успіхів у професійній і громадській діяльності, залишаючись при цьому завжди молодими й прекрасними. Благополуччя та здоров’я Вам і Вашим рідним!!!!

 

Зустріч з президентом Асоціації європейських юридичних факультетів (ELFA)

7 березня відбулась зустріч студентів Юридичного коледжу з деканом факультету Міжнародно-правових відносин Неугодніковим Андрієм Олександровичем та президентом Асоціації європейських юридичних факультетів (ELFA) Йозефом Марією де Діос Марчером, який поділився з нашими студентами особистим досвідом в правовій сфері.

Вітаємо Єлизавету Лисютіну!

1 лютого 2018 року в Одесі стартував черговий щорічний рейтинг «100 успішних жінок Одеського регіону», організований благодійним фондом «Журналісти за демократію» і інформаційним агентством «Одеса-медіа». За результатами голосування студентка 2 курсу юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія», глава Студентського наукового товариства юридичного коледжу Єлизавета Лисютіна увійшла в першу десятку зайнявши 4 місце !!! Ми вітаємо Лізу за її досягнення і бажаємо їй подальших професійних успіхів !!!

В Юридичному коледжі відкрилось студентське кафе

2 березня в юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» відкрилися двері прекрасно обладнаного, приємного оку, відмінного студентського кафе.

Студенти коледжу з посмішками і словами подяки зустріли президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Сергія Васильовича Ківалова, який урочисто відкрив студентське кафе. Відкриття відвідали ректор НУ «ОЮА» Володимир Васильович Завальнюк, голова профспілкового комітету НУ «ОЮА» Віктор Євстахійович Загородній.

В оновленому кафе можна смачно поїсти, посидіти з конспектами в проміжках між парами за чашкою чаю або поспілкуватися з друзями за столиком у вільний час.