Оголошується набір на підготовчі курси!

Підготовче відділення  Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує бажаючих відвідати курси підготовки:
·  до вступних іспитів до коледжів;
·  до ЗНО.

На Підготовчому відділенні викладаються наступні програми курсів для бажаючих вступати в коледжі:
—  основи правознавства;
—  українська мова.

Підготовчі курси до ЗНО містять наступні програми:
—  історія України;
—  українська мова та література;
—  англійська мова.

Початок занять  — 3 березня 2018 року.

Для більш детальної інформації звертайтеся до Підготовчого відділення Національного університету «Одеська юридична академія» за телефоном: (048)237-61-70.

День святої Тетяни

Рано вранці 25 січня студенти юридичного коледжу відвідали студентський храм святої Тетяни при Національному університеті «Одеська юридична академія», де проходила святкова літургія. Як відомо, свята мучениця Тетяна є небесною покровителькою учнівської молоді. Ми з радістю вітаємо всіх учнів з днем ​​святої Тетяни, і всіх рідних і близьких нам Тетян !

Візит представників програми USAID та Шенон Салтер до НУ «ОЮА»

26.01.2018 р. у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» із робочим візитом завітали представники Програми USAID та міжнародний експерт з альтернативного вирішення спорів. Студенти юридичного коледжу виявили бажання відвідати лекцію Шенон Салтер — Уповноважену Коміссії з фінансових установ, віце-президента Ради Адміністративних трибуналів Британської Колумбії, члена правління Канадського інституту правової інформації (CanLll) на тему: «Знайомство із Судом з вирішення цивільних спорів» Introduction to the Civil Resolution Tribunal (CRT). Завдяки науковим зв‘язкам НУ «ОЮА», студенти юридичного коледжу мають можливість отримувати досвід від  міжнародних експертів та вдосконалювати на європейському рівні своі професійні знання та навички.

 

Міжнародний конкурс «Різдвяна зірка»

19 січня 2018 року, під патронатом Одеського міського голови Г.Л. Труханова і благословенням Високопреосвященного Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела Одеською обласною Радою Миру було організовано урочисте відкриття виставки фіналістів XXII Міжнародного конкурсу «Різдвяна зірка» в Міській художній галереї. У конкурсі взяли участь понад 2000 художників з України, Франції, Італії, Польщі та США, серед них студентка 2 курсу юридичного коледжу НУ «ОЮА» Єлизавета Лисютіна. Ми щиро вітаємо Лізу з присудженням їй на цьому конкурсі Гран-прі за творчу експозицію, виконану в техніці паперопластика !!!