Новий рік 2017

Напередодні Новорічного свята студенти юридичного коледжу провели свою першу новорічну вечірку в нічному клубі Атлантик. Атмосферу свята всім присутнім дарував студентський творчий колектив коледжу, який підготував розважальну програму вечора з конкурсами та танцювальними паузами від ведучого MC Сергія Старенького і DJ Magnata. Новорічний захід коледжу відвідали запрошені учні одеських шкіл. Вони брали активну участь у цікавих конкурсах і просто розважались.Всі учасники шоу отримали призи та сувеніри. Вечір вдався. Запальні танці і чудова компанія — все, що потрібно для гарного настрою. Всі пішли у відрив!

Притулок для бездомних тварин «Ковчег»

Сьогодні студенти Юридичного коледжу відвідали притулок для бездомних тварин «Ковчег». До поїздки велася ретельна підготовка: всі, хто може приносили корми, крупи і інші речі, в яких потребують наші чотириногі друзі. Притулок прийняв нас доброзичливо висловивши подяку за допомогу. Допомагайте тим, хто цього потребує !

Брейн-рінг з екології 2017

У наш час вищі навчальні заклади бажають забезпечити всі сфери життя кваліфікованими фахівцями. Це ж стосується і фахівців, що володіють хорошою базою знань у правовій сфері, і в зв’язку з цим 3 грудня була проведена інтелектуальна гра брейн-ринг. Ось уже котрий рік наш коледж підтримує цю практику, і цей не виняток.
4 команди по 6 чоловік, змагаючись між собою, відповідали на питання зі сфери екологічного права. Гра проходила в кілька етапів, однак найбільш захоплюючим завжди був, є і буде останній-Битва капітанів, де найерудованіші хлопці лицем до лиця борються за першість. Кожен учасник показав себе гідно, команди йшли ніс до носа, і все ж переможців багато бути не може, тому підсумки:
1 місце-команда 22 групи ,, Полум’я »
2 місце-команда 24 групи ,, Ліга крутих»
3 місце-команда 21 групи ,, Беладонна »
4 місце-команда 23 групи ,, Грінпіс »
Організаторами брейн-рингу були асистент кафедри земельного, аграрного та екологічного права-Заверюха Марина Михайлівна спільно зі студентським самоврядуванням коледжу.
Журі:
Переверзєва Тетяна Михайлівна-заступник директора з навчальної роботи;
Платонова Євгенія Олегівна-доцент кафедри земельного, аграрного та екологічного права.
Проведення подібних заходів є надзвичайно важливим, особливо для нас, оскільки навчання такої складної дисципліни, як право, забирає досить багато сил. А в такі моменти ми також отримуємо знання, але вже в зовсім іншій обстановці. Кожен тут знайде щось своє. Для учасника це шанс показати все, чого він так старанно вчився, а викладач бачить результат своєї роботи, своєї праці, що не витраченого марно. А найголовніше-це безцінний досвід, який ми отримуємо, застосовуючи свої знання.

[Best_Wordpress_Gallery id=»25″ gal_title=»ринг екологія»]

Львів – місто з неповторною атмосферою

Україна багата історичними пам’ятками та красивими містами, такими як Київ, Одеса, Львів, Ужгород, Кам`янець-Подільський, Черкаси та іншими.

Студенти юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» з 17 листопада 2017 року по 20 листопада 2017 року відвідали місто Львів, познайомилися з культурою, архітектурою та традиціями цього історичного міста. Саме в цьому місті зберігся дух минулого і сьогодення теперішнього часу.

Наші студенти мали можливість прогулятися по львівській брущатці, побачити у центрі міста Оперний театр (зображений на українських двадцяти гривнях), а також відвідати міські кав’ярні та скоштувати каву чи ароматний гарячий шоколад. Піднятись на Ратушу і побачити центр міста з висоти – це незабутні враження.

Цікавим було і те, що на площі Ринок розташований головний міський годинник, львів’яни вже понад шістсот років, аби орієнтуватися в часі дивляться в цьому напрямку.

Прогулянки по вуличкам вірмен, євреїв, поляків, росіян, українців – усіх тих, хто творив історію міста залишили для студентів враження відчуття смаку і шарм часів середньовіччя.

Відвідування музею народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай) під відкритим небом відкрило для студентів можливість познайомитися з карпатським полонинським господарством, лісозаготівельним промислом (пам’ятки дерев’яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України, що сформувались наприкінці ХІХ – почату ХХ століття). Особливою окрасою та гордістю Музею є його храми. Саме в цьому музеї проводяться фольклорні ярмарки, фестивалі народної музики, концерти народних колективів.

Студенти юридичного коледжу залишилися зачарованими неповторною атмосферою легендарного міста Львів.