День відкритих дверей

21 квітня юридичний коледж НУ «ОЮА» широко відкрив свої двері перед абітурієнтами. Цього дня учні 9-11-х класів та їх батьки мали можливість поспілкуватися не лише з адміністрацією, викладачами і співробітниками деканату, а також із самими студентами. Перед гостями коледжу виступили директор юридичного коледжу С.В.Стародубов, заступник директора з навчальної роботи Т.М.Перевєрзєва, заступник директора з виховної роботи, заступник секретаря приймальної комісії О.П.Демченко, заступник голови студентської ради Є.Л.Стріженюк. На заході було продемонстровано відеоролики про коледж і сюжети зі студентського життя. Для гостей було проведено екскурсію навчальним корпусом коледжу, під час якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою, умовами навчання. Студрада коледжу підготувала концертну програму — виконання популярних пісень студентками Дерев’янко Владиславою та Кандибкою Дар’єю, гра на скрипці в живу у виконанні Степанової Вероніки. Позитивні відгуки, які залишали гості вселяють надію, що вони вже зробили свій вибір навчального закладу, і в 2018 році увіллються в дружню студентську сім’ю, ставши студентами юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

10 квітня – день визволення Одеси

10 квітня студенти юридичного коледжу разом із президентом НУ «ОЮА» Сергієм Васильовичем Ківаловим вшанували пам’ять захисників і визволителів Одеси покладанням квітів біля пам’ятника «Врятоване дитинство», присвяченому Дитячому містечку ім. Комінтерна, розташованому у дворі Національного університету «Одеська юридична академія». Тисячі вихованців врятувало в свій час від голоду, виховало, дало квиток у життя це містечко в далекі двадцяті роки ХХ ст. Більшість із них потім героїчно воювали на фронтах війни.Тому й зазначається на пам’ятному камені підніжжя скульптури: «Пам’ять про них священна!»

С праздником! Христос Воскрес!

Светлое Христово Воскресение – самый почитаемый праздник среди православных и любимое семейное торжество, когда все собираются в кругу родных и близких. Это день великой радости, духовного возрождения и светлых надежд на будущее. Каждый год в праздник Пасхи мы вспоминаем Евангельские события, которые произошли почти две тысячи лет назад и радуемся Воскресению нашего Спасителя. Сегодня мы, как никогда, ощущаем единение с Богом, по зову сердца приходим на праздничную службу в храм и возносим Господу самые искренние молитвы.
Дорогие друзья! В этот святой для каждого православного христианина день от всей души желаю Вам мира и счастья, гармонии и спокойствия, семейного благополучия и взаимопонимания! Пусть вера помогает Вам преодолевать трудности, молитва подарит душевное спокойствие и Божью благодать, а сердце всегда будет согрето любовью и заботой дорогих людей. Крепкого здоровья Вам и Вашим близким, благополучия и достатка в каждый дом, мира и спокойствия нашей родной стране!
С праздником! Христос Воскрес!

День відкритих дверей

Сьогодні в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся День відкритих дверей. Вступники до юридичного коледжу та їх батьки зустрілись з керівництвом університету та коледжу та більше дізнались про умови вступу та життя коледжу.

УВАГА! Шановні старшокласники та батьки!

 

17 березня 2018 року запрошуємо Вас на День відкритих дверей у Національному університеті «Одеська юридична академія» за адресою: м.Одеса, вул. Академічна, 2.

На Дні відкритих дверей у Вас з’явиться можливість:

— дізнатися про деталі вступу та навчання;
— побачити презентацію факультетів та інститутів;
— задати питання про НУ «ОЮА», що вас цікавлять;
— оцінити переваги матеріально-технічної бази Університету;
— отримати відомості про актуальні освітні програми, що реалізуються в Університеті;
— ознайомитися зі спеціалізованою аудиторією автоматизованого робочого місця слідчого, детектива і процесуального керівника (прокурора);
— ознайомитися з навчальним стрілецьким тиром НУ «ОЮА»
— відвідати Музей рідкісної книги, Наукову бібліотеку, Музей зброї, зал судових засідань.

День відкритих дверей у Національному університеті «Одеська юридична академія» — найкращий спосіб швидко та правильно зробити вибір вищого навчального закладу!

За додатковою інформацією звертатися:

• за телефоном — (048) 719-88-00 або
• за електронною поштою — press@onua.edu.ua

 

 

 

 

 

З 8 березня!

Ми щиро вітаємо чарівну половину людства з найяскравішим і світлим весняним святом — днем 8 Березня!!! Природа наділила Вас неповторною красою та невичерпною енергією, душевною ніжністю, мудрістю й надзвичайним терпінням. Бажаємо Вам досягати успіхів у професійній і громадській діяльності, залишаючись при цьому завжди молодими й прекрасними. Благополуччя та здоров’я Вам і Вашим рідним!!!!

 

Зустріч з президентом Асоціації європейських юридичних факультетів (ELFA)

7 березня відбулась зустріч студентів Юридичного коледжу з деканом факультету Міжнародно-правових відносин Неугодніковим Андрієм Олександровичем та президентом Асоціації європейських юридичних факультетів (ELFA) Йозефом Марією де Діос Марчером, який поділився з нашими студентами особистим досвідом в правовій сфері.